Biuletyn Informacji Publicznej
Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko – Pomorskiej
Szukaj w tym dziale:

Informujemy, że przetarg nieograniczony na "Budowa instalacji elektrycznej dla iluminacji świetlnej budynku Pałacu Przebendowskich w Wejherowie" został rozstrzygnięty.

Treść zawiadomienia o rozstrzygnięciu przetargu w pliku do pobrania:

zawiadomienie.pdf

Dyrektor Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie ogłasza przetarg nieograniczony (numer ogłoszenia: 140035-2015) na roboty budowlane: "Budowa instalacji elektrycznej dla iluminacji świetlnej budynku Pałacu Przebendowskich w Wejherowie".

Pełna treść ogłoszenia o zamówieniu, Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, Przedmiar oraz Projekt znajdują się w załączonych plikach do pobrania.

 

Piki do pobrania:

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA-2.pdf

PRZEDMIAR DO ZAMÓWIENIA.pdf

PROJEKT.pdf

Data ogłoszenia: 22.09.2015

Tytuł: Informacja dotycząca unieważnienia przetargu na "Oświetlenie iluminacyjne budynku Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej".

Lsta załączników:

unieważnienie przetargu.pdf

Dyrektor Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie ogłasza przetarg nieograniczony (numer ogłoszenia: 232006 - 2015 z dnia 07.09.2015r.) na roboty budowlane: "Oświetlenie iluminacyjne budynku Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej".

 

Pełna treść ogłoszenia o zamówieniu, Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, Przedmiar oraz Projekt znajdują się w załączonych plikach do pobrania.

 

W złączonych plikach do pobrania zostały zamieszczone:

1) Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na "Oświetlenie iluminacyjne Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej",

2) Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia,

3) Przedmiar,

4) Projekt.

 

Pliki do pobrania:

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf

PRZEDMIAR DO ZAMÓWIENIA.pdf

PROJEKT.pdf